Cyklo Kohoutek

profesionální servis a stavby kol na zakázku

CeramicSpeed UFO Drip new formula je pravděpodobně nejlepší „Race Day“ mazivo současnosti, kterým můžete ošetřit hnací ústrojí před důležitým závodem. Dle různých grafů, které porovnávají výkonovou ztrátu pohonu v čase, je CeramicSpeed UFO Drip new formula tím nejlepším mazivem pro cca prvních 200 kilometrů po čisté aplikaci.

CeramicSpeed UFO Drip new formula je tedy mazivo, které doporučuji jako nejvýkonnější ošetření pro závody do délky 200 km a je jedno v jakém počasí a prostředí, CeramicSpeed UFO Drip new formula je vhodný jak pro suché a prašné prostředí, tak i pro to mokré a bahnité. Je tedy jedno, jestli jedete Ironmanskou distanci na Havaji, nebo MTB maraton v Sudetech.

Před aplikací maziva CeramicSpeed UFO Drip new formula je nutné řetěz nejprve zbavit nečistot a také dokonale odmastit a zbavit ho původních maziv. Proto tedy procedůře mazání předchází čištění řetězu v ultrazvukové myčce, dále odmaštění řetězu a až poté aplikace maziva CeramicSpeed UFO Drip new formula.

Cena této procedůry je 500,- korun. Pokud není pohon kola výrazně znečištěný, lze novou vrstvu udělat pouhým přemazáním, cena je potom 80,- Kč. V případě znečištění je lepší celou procedůru opakovat od začátku.