Cyklo Kohoutek

profesionální servis a stavby kol na zakázku

Hned po mazivu CeramicSpeed UFO Drip new formula považuji vosk AbsoluteBlack GraphenWax za nejlepší možné ošetření řetezu. Oproti CeramicSpeedu má AbsoluteBlack výhodu v tom, že v postupu času / najetých kilometrech výryzně méně ztrácí mazací vlastnosi.

AbsoluteBlack GraphenWax je tedy mazivo, které doporučuji pro případy, kdy je potřeba maximální výkon v delším časovém horizontu a kde není možnost efektivně obnovovat jiná maziva. Typicky se jedná o etapové závody, nebo i standardní tréninky, kdy prostě nechcete řešit špinavý řetěz od opakovaného přemazávání.

Před aplikací vosku AbsoluteBlack GraphenWax je nutné řetěz nejprve zbavit nečistot a také dokonale odmastit a zbavit ho původních maziv. Proto tedy procedůře mazání předchází čištění řetězu v ultrazvukové myčce, dále odmaštění řetězu a až poté aplikace vosku AbsoluteBlack GraphenWax.

Cena celé této procedůry je 480,- korun. Při opakovaném převoskování již není potřeba řetěz znovu důkladně čistit a odmašťovat, proto je cena následného převoskování 280,- korun.